Nasadka 33mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5827140K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 33mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5827140K
Kennedy KEN-582-7140K
Nasadka 12-kątna 33mm, 1/2"
KEN-582-7140K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardoweSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135635 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 45mm |
| Socket Size | 33mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 230g |
KEN5827140K
Nasadka dwunastokątna 33mm, 1/2" Kennedy
KEN-582-7140K
SM.CK016,40ZLNE
Narzędzia Cromwell