Nasadka 3/4" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825930K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 12-kątna głęboka 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5825930K
Kennedy KEN-582-5930K
Nasadka 12-kątna głęboka 3/4" A/F 3/8"
KEN-582-5930K
Opis produktu
Używane głównie w przemyśle samochodowym i lotniczym. Relacja masy do siły zapewnia pewność i dostępność, co jest bardzo istotne w tego rodzaju produkcji.
Nasadki 12-kątne
12-kątne - boczny napęd umożliwia osiągnięcie większego momentu obrotowego niż standardowe gniazda,szczególnie przy nakrętkach zaokrąglonych i zużytych. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu, co gwarantuje dobre dopasowanie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134379 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 65mm |
| Socket Size | 3/4" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 135g |
KEN5825930K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 3/4" A/F 3/8" Kennedy
KEN-582-5930K
SM.CK016,24ZLNE
Narzędzia Cromwell