Nasadka 3/8" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Yamoto YMT5825870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/8" 12-kątna głęboka 3/8" A/F calowa Yamoto YMT5825870K
Yamoto YMT-582-5870K
YMT5825870K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 3/8" A/F 3/8" Yamoto
YMT-582-5870K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Używane głównie w przemyśle samochodowym i lotniczym. Relacja masy do siły zapewnia pewność i dostępność, co jest bardzo istotne w tego rodzaju produkcji.
Nasadki 12-kątne
12-kątne - boczny napęd umożliwia osiągnięcie większego momentu obrotowego niż standardowe gniazda,szczególnie przy nakrętkach zaokrąglonych i zużytych. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu, co gwarantuje dobre dopasowanie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140213531 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Supplier Part No. | YMT-582-5870K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 63mm |
| Rozmiar nasadki | mm 3/8" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Plated Wykończenie lustrzane |
| Size System | Imperial |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Deep |
| Bit Length | mm |