Nasadka 3/8" 12-kątna typu Whitwortha 1/2" calowa Kennedy KEN5827420K KEN-582-7420K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/8" 12-kątna typu Whitwortha 1/2" calowa Kennedy KEN5827420K KEN-582-7420K
NASADKA WHITWORTH
Kennedy KEN-582-7420K
Nasadka 12-kątna 3/8" Whitworth 1/2"
KEN-582-7420K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardowe| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140136151 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Supplier Part No. | 5827420K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 37mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | mm 3/8" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | mm |
KEN5827420K
Nasadka dwunastokątna 3/8" Whitworth 1/2" Kennedy
KEN-582-7420K
SM.CK016,15,6ZLNE
Narzędzia Cromwell