Nasadka 3/8" 6-kątna trzpieniowa 3/8" calowa Kennedy KEN5826140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/8" 6-kątna trzpieniowa 3/8" calowa Kennedy KEN5826140K
Kennedy KEN-582-6140K
Nasadka trzpieniowa 6-kątna 3/8", 3/8"
KEN-582-6140K
Opis produktu
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania/usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 20mm |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134577 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Socket Size | 3/8" calowe |
| Typ | Hexagon |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
| Waga elementu | 55g |
KEN5826140K
NASADKA TRZPIENIOWA 6-KATNA 3/8", 3/8" Kennedy
KEN-582-6140K
SM.CK016,18,6ZLNE
Narzędzia Cromwell