Nasadka 5/16" 12-kątna typu Whitwortha 3/8" calowa Kennedy KEN5825610K KEN-582-5610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/16" 12-kątna typu Whitwortha 3/8" calowa Kennedy KEN5825610K KEN-582-5610K
NASADKA WHITWORTH
Kennedy KEN-582-5610K
Nasadka 12-kątna 5/16" Whitworth 3/8"
KEN-582-5610K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140134102 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Supplier Part No. | 5825610K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 30mm |
| Model, kod produktu | |
| Socket Size | mm 5/16" cal |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length |
KEN5825610K
Nasadka dwunastokątna 5/16" Whitworth 3/8" Kennedy
KEN-582-5610K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell