Nasadka 55mm 3/4" 12-kątna Kennedy KEN5828360K PRO20
dostępny
Cena regularna:
224,90 zł
Cena regularna:
182,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 55mm 3/4" Kennedy KEN5828360K
Kennedy KEN-582-8360K
Nasadka 55mm, 3/4"
KEN-582-8360K
Opis produktu
Wysokowydajne zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom w przemyśle, rolnictwie, przy ciężkich maszynach. Wszystkie profesjonalne nasadki Kennedy mają podwójnie radełkowaną powierzchnię dla dobrego chwytu, który jest istotny dla szybkiej wymiany narzędzia kiedy dłonie są tłuste. Wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni pokryte chromem z lustrzanym wykończeniem i bez aluminium, by zapobiec powstawaniu iskier,ścięte ostrza zapewniają łatwe pochwycenie pożądanego obiektu. Registered Design No. 2053516UK.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140137264 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 70mm |
| Socket Size | 55mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 880g |
KEN5828360K
NASADKA 55mm, 3/4" Kennedy
KEN-582-8360K
SM.CK016,112,2ZLNE
Narzędzia Cromwell