Nasadka 5/8" 12-kątna 1/2" AF calowa Kennedy KEN5827220K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/8" 12-kątna 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5827220K
Kennedy KEN-582-7220K
Nasadka 12-kątna 5/8" A/F 1/2"
KEN-582-7220K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardoweSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135710 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 37mm |
| Socket Size | 5/8" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5827220K
Nasadka dwunastokątna 5/8" A/F 1/2" Kennedy
KEN-582-7220K
SM.CK016,15,6ZLNE
Narzędzia Cromwell