Nasadka 5/8" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825910K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/8" 12-kątna głęboka 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5825910K
Kennedy KEN-582-5910K
Nasadka 12-kątna głęboka 5/8" A/F 3/8"
KEN-582-5910K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134355 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 65mm |
| Socket Size | 5/8" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 110g |
KEN5825910K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 5/8" A/F 3/8" Kennedy
KEN-582-5910K
SM.CK016,17,7ZLNE
Narzędzia Cromwell