Nasadka 7/16" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825880K KEN-582-5880K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/16" 12-kątna głęboka 3/8" AF calowa Kennedy KEN5825880K KEN-582-5880K
Kennedy KEN-582-5880K
Nasadka 12-kątna głęboka 7/16" A/F 3/8"
KEN-582-5880K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne głębokie. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134324 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Socket Size | 7/16" calowe |
| Typ | AF |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 50g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Aluminium-Free Chrome Vanadium Steel |
| Overall Length | 27 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Socket Size | mm millimetre 7/16 in. inch |
| Drive Type | Square |
| Standards Met | |
| Bit Type | N/A |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | Imperial |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8 in. inch |
| Socket Type | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Deep |
| Bit Length | mm millimetre |
KEN5825880K
Nasadka dwunastokątna GLEBOKA 7/16" A/F 3/8" Kennedy
KEN-582-5880K
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell