Nasadka 7mm 12-kątna 3/8" Yamoto YMT5825250K MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7mm 12-kątna 3/8" Yamoto YMT5825250K
Yamoto YMT-582-5250K
YMT5825250K
Nasadka dwunastokątna 7mm, 3/8" Yamoto
YMT-582-5250K
SM.CK016,4,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140213142 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 26 mm |
| Rozmiar nasadki | 7 mm |
| Supplier Part No. | YMT-582-5250K |
| Typ | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 35 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 26mm |
| Rozmiar nasadki | 7mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Plated Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | mm |