Nasadka 8mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825260K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 8mm 12-kątna 3/8" Kennedy KEN5825260K
Kennedy KEN-582-5260K
Nasadka 12-kątna 8mm, 3/8"
KEN-582-5260K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długości standardowe. Chromowo-wanadowe.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133662 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 26mm |
| Socket Size | 8mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5825260K
Nasadka dwunastokątna 8mm, 3/8" Kennedy
KEN-582-5260K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell