Nasadka 9mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5826910K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 9mm 12-kątna 1/2" Kennedy KEN5826910K
Kennedy KEN-582-6910K
Nasadka 12-kątna 9mm, 1/2"
KEN-582-6910K
Opis produktu
Nasadki dwunastokątne, długości standardoweSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140135406 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 37mm |
| Socket Size | 9mm |
| Nr produktu | - |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5826910K
Nasadka dwunastokątna 9mm, 1/2" Kennedy
KEN-582-6910K
SM.CK016,15,6ZLNE
Narzędzia Cromwell