Nasadka Torx T40 3/8" trzpieniowa Yamoto YMT5826242K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka Torx T40 3/8" trzpieniowa Yamoto YMT5826242K
Yamoto YMT-582-6242K
YMT5826242K
NASADKA TRZPIENIOWA TORX T40 3/8" Yamoto
YMT-582-6242K
SM.CK016,11,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania/usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-6242K |
| EAN13 Barcode | 5036140213777 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 50 mm |
| Product Number | |
| Socket Size | T40 mm |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | TX |
| Finish/Coating | Polished Chrome |
| Size System | TX |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Socket Bit |
| Socket Depth | Standard |
| Bit Length | 20 mm |