Nasadka długa 10mm 12-kątna 1/2" Bi-Hex Kennedy KEN5827530K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 12-kątna długa 10mm "BI-HEX" 1/2" Kennedy KEN5827530K
Kennedy KEN-582-7530K
Nasadka 12-kątna długa 10mm "BI-HEX" 1/2"
KEN-582-7530K
Opis produktu
Nasadki 12-kątne długieSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136304 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 77mm |
| Socket Size | 10mm |
| Typ | Metric |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 100g |
KEN5827530K
Nasadka dwunastokątna DLUGA 10mm "BI-HEX" 1/2" Kennedy
KEN-582-7530K
SM.CK016,29,6ZLNE
Narzędzia Cromwell