Nasadka długa 5mm 1/4" Yamoto YMT5824672K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5mm DEEP SOCKET 1/4" SQ. DRIVE Yamoto YMT5824672K
YMT-582-4672K
1/4" Square Drive Deep Sockets - Metric
Manufactured from high grade chrome vanadium which is fully chromed,
aluminium free and with a high polish mirror finish.
Side-Drive® bi-hexagon sockets are designed to reduce stress and damage to fasteners.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140413016 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Supplier Part No. | YMT5824672K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 50mm |
| Rozmiar nasadki | 5mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Plated |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Drive Size | 1/4" " cal |
| Typ nasadki | Bi-Hexagon Socket |
| Socket Depth | Deep |