Nasadka do świec zapłonowych M14 1/2" Yamoto YMT5827500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka do świec zapłonowych M14 1/2" Yamoto YMT5827500K
Yamoto YMT-582-7500K
YMT5827500K
NASADKA DO SWIEC ZAPLONOWYCH M14 1/2" Yamoto
YMT-582-7500K
SM.CK016,11,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaprojektowane do mocowania i usuwania świec zapłonowych. Wkładka neoprenowa ochrania izolację nasadki przed przypadkowym uszkodzeniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214330 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Długość całkowita | 67 mm |
| Size (Plug) | M14 |
| Supplier Part No. | YMT-582-7500K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 67mm |
| Rozmiar nasadki | M14mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Rozmiar | Metryczny |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Spark Plug Socket |
| Socket Depth | Deep |