Nasadka do świec zapłonowych M14 3/8" Yamoto YMT5825660K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka do świec zapłonowych M14 3/8" Yamoto YMT5825660K
Yamoto YMT-582-5660K
YMT5825660K
NASADKA DO SWIEC ZAPLONOWYCH M14 3/8" Yamoto
YMT-582-5660K
SM.CK016,11,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zaprojektowane do mocowania i usuwania świec zapłonowych. Wkładka neoprenowa ochrania izolację nasadki przed przypadkowym uszkodzeniem.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111704 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-5660K |
| EAN13 Barcode | 5036140213425 |
| Waga elementu | 140 g |
| Plug Size | M14 |
| Długość całk. | 68 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 68 mm |
| Product Number | |
| Socket Size | M14 mm |
| Drive Type | Square |
| Standard, norma | |
| Bit Type | |
| Finish/Coating | Chrome Plated Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Socket Type | Spark Plug |
| Socket Depth | Deep |
| Bit Length | mm |