Nasadka głęboka 5mm 12-kątna 1/4" Kennedy KEN5824672K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5mm głęboka 1/4" Kennedy KEN5824672K
Kennedy KEN-582-4672K
Nasadka głęboka 5mm, 1/4"
KEN-582-4672K
Opis produktu
Idealne do montażu i serwisu małych precyzyjnych mechanizmów powiązanych z elektryką, elektroniką zapłonem itp. Wszystkie dwunastokątne, chyba że napisano inaczej. Podwójne radełkowana powierzchnia zapewnia dobry chwyt, który jest istotny dla szybkiej wymiany urządzenia, kiedy dłonie są tłuste. 12-kątna konstrukcja nasadki pozwala uzyskać większy moment obrotowy niż zwykłe gniazda. Wykonanie chromowo-wanadowe, w pełni pokryte chromem z lustrzanym wykończeniem i bez aluminium, by zapobiec powstawaniu iskier, ścięte ostrza zapewniają łatwe uchwycenie nakrętki.Typ:
Metric (Single Hex) = Metryczne (6-kątne)
Metric (Single Hex Deep) = Metryczne (6-kątne głębokie)
Metric (Deep) = Metryczne (Głębokie)
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140132887 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Socket Size | 5mm |
| Typ | Metric (Deep) |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 10g |
KEN5824672K
NASADKA GLEBOKA 5mm, 1/4" Kennedy
KEN-582-4672K
SM.CK016,12,4ZLNE
Narzędzia Cromwell