Nasadka imbusowa 5/16" 55mm trzpieniowa AF 1/2" calowa Kennedy KEN5827854K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/16" 6-kątna trzpieniowa 55mm A/F 1/2" calowa Kennedy KEN5827854K
Kennedy KEN-582-7854K
Nasadka trzpieniowa 6-kątna 5/16" A/Fx55mm 1/2"
KEN-582-7854K
Opis produktu
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania / usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Lgth | 20mm |
| Bit Style | Hexagon |
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140136762 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Overall Lgth | 55mm |
| Sq.Drive Size | 5/16" calowe |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
| Waga elementu | 65g |
KEN5827854K
NASADKA TRZPIENIOWA 6-KATNA 5/16" A/Fx55mm 1/2" Kennedy
KEN-582-7854K
SM.CK016,28,2ZLNE
Narzędzia Cromwell