Nasadka trzpieniowa krzyżakowa No.2x55mm 1/2" Yamoto YMT5827861K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka trzpieniowa krzyżakowa No.2x55mm 1/2" Yamoto YMT5827861K
Yamoto YMT-582-7861K
YMT5827861K
NASADKA TRZPIENIOWA KRZYZAKOWA No.2x55mm 1/2" Yamoto
YMT-582-7861K
SM.CK016,21,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-molibdenowa stal. Wszystkie posiadają kulkową żłobinę wspornikową po każdej stronie kwadratowego napędu. Do mocowania / usuwania detali przy pomocy narzędzi z trzpieniem kwadratowym 3/8”. Długość całkowita: 50mm, długość końcówki: 20mm. Wykonano zgodnie z: DIN standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Lgth | 20 mm |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140214460 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Długość całkowita | 55 mm |
| Size | No.2 |
| Supplier Part No. | YMT-582-7861K |
| Typ | Crosspoint |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 55 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 55mm |
| Rozmiar nasadki | No.2mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Bit Type | Phillips |
| Wykończenie, powłoka | |
| Size System | |
| Drive Size | 1/2" cal |
| Typ nasadki | Socket Bit |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Bit Length | 20mm |