Nasadka udarowa 1.1/16" 1/2" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5832390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.1/16" 6-kątna udarowa 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5832390K
Kennedy KEN-583-2390K
Nasadka udarowa 6-kątna 1-1/16" A/F 1/2"
KEN-583-2390K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 38mm |
| Dimensions D2 | 38mm |
| Dimensions L | 40mm |
| Dimensions L2 | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140139176 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 1/16" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 205g |
KEN5832390K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 1-1/16" A/F 1/2" Kennedy
KEN-583-2390K
SM.CK016,38,2ZLNE
Narzędzia Cromwell