Nasadka udarowa 1.1/16" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.1/16" udarowa 6-kątna długa A/F 3/4" Kennedy KEN5834210K
Kennedy KEN-583-4210K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1-1/16" A/F 3/4"
KEN-583-4210K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 40mm |
| Dimensions D2 | 38mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140140745 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 1/16" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 425g |
KEN5834210K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1-1/16" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-4210K
SM.CK016,91,4ZLNE
Narzędzia Cromwell