Nasadka udarowa 1.1/8" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.1/8" udarowa 6-kątna długa A/F 3/4" Kennedy KEN5834220K
Kennedy KEN-583-4220K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1-1/8" A/F 3/4"
KEN-583-4220K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 42mm |
| Dimensions D2 | 42mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140140752 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 1/8" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 520g |
KEN5834220K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1-1/8" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-4220K
SM.CK016,93,7ZLNE
Narzędzia Cromwell