Nasadka udarowa 1.3/8" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5836820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
39,48 €
Cena regularna:
32,10 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.3/8" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5836820K
Kennedy KEN-583-6820K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1-3/8" A/F 1"
KEN-583-6820K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 54mm |
| Dimensions D2 | 52mm |
| Dimensions L | 90mm |
| Dimensions L2 | 40mm |
| Kod EAN13 | 5036140141797 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 3/8" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1000g |
KEN5836820K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1-3/8" A/F 1" Kennedy
KEN-583-6820K
SM.CK016,126,9ZLNE
Narzędzia Cromwell