Nasadka udarowa 1.7/16" długa AF 3/4" Kennedy KEN5834270K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
166,70 zł
Cena regularna:
135,53 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 1.7/16" udarowa 6-kątna długa A/F 3/4" Kennedy KEN5834270K
Kennedy KEN-583-4270K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 1-7/16" A/F 3/4"
KEN-583-4270K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 51mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140140790 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 1 7/16" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 600g |
KEN5834270K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 1-7/16" A/F 3/4" Kennedy
KEN-583-4270K
SM.CK016,130,6ZLNE
Narzędzia Cromwell