Nasadka udarowa 10mm 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831970K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 6-kątna 10mm kwadratowa 3/8" Kennedy KEN5831970K
Kennedy KEN-583-1970K
KEN5831970K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 10mm KWADRAT 3/8" Kennedy
KEN-583-1970K
SM.CK016,23,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wielkości 6-kątne: 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12mm
Wykonane wg: DIN 3129.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140138759 |
| eCl@ss Code | 21040220 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Rozmiar nasadki | 10 mm |
| Supplier Part No. | 5831970K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa, Cr-Mo |
| Długość całkowita | 50mm |
| Rozmiar nasadki | 10mm |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | DIN 3129 |
| Bit Type | Hex |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Drive Size | 3/8" cal |
| Typ nasadki | Hex Driver |
| Głębokość nasadki | Standardowa |
| Średnica nasadki, mocowanie kwadratowe | 19mm |
| Bolt Clearance Depth | mm |
| Głębokość robocza | mm |
| Średnica nasadki na końcu roboczym | mm |