Nasadka udarowa 12mm długa imbusowa hex 1/2" Kennedy KEN5833018K [KEN5838996K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 12mm 6-kątna długa udarowa kwadrat 1/2" Kennedy KEN5833018K KEN-583-3018K
- Rozmiar: 12mm
- Typ: nasadka imbusowa, udarowa, długa
- Mocowanie: 1/2"
- Długość całkowita: 75mm
- Waga: 130g
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Wymiary | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140139725 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 75mm |
| Nr produktu | 64826012 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 130g |