Nasadka udarowa 13/16" długa Whitworth 3/4" Kennedy KEN5834460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 13/16" udarowa 6-kątna długa Whitworth 3/4" Kennedy KEN5834460K
Kennedy KEN-583-4460K
KEN5834460K
13/16" Whitworth DEEP IMPACT SKT 3/4" SQ DR Kennedy
KEN-583-4460K
SM.CK016,81,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, BSW.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 54mm |
| Wymiar D2 | 44mm |
| Wymiar L | 95 mm |
| Wymiar L2 | 62mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301535 |
| eCl@ss Code | 21040218 |
| Socket (BSW) | 13/16" cal |
| Style | C |
| Supplier Part No. | 5834460K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 450 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-molibdenowa, Cr-Mo |
| Długość całkowita | 95mm |
| Rozmiar nasadki | mm 13/16" cal |
| Typ napędu | Kwadratowy |
| Standard, norma | SAE USA Federal Standard GGG-W-660A |
| Bit Type | Hex |
| Wykończenie, powłoka | Czernione, oksydowane |
| Size System | Whitworth |
| Liczba punktów styku | 6 |
| Drive Size | 3/4" cal |
| Typ nasadki | nasadka udarowas |
| Socket Depth | Deep |
| Średnica nasadki, mocowanie kwadratowe | 44mm |
| Bolt Clearance Depth | mm |
| Głębokość robocza | 35mm |
| Średnica nasadki na końcu roboczym | 53mm |