Nasadka udarowa 14mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 14mm 6-kątna udarowa 1/2" Kennedy KEN5832060K
Kennedy KEN-583-2060K
Nasadka udarowa 6-kątna 14mm, 1/2"
KEN-583-2060K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 22.5mm |
| Dimensions D2 | 25mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140138902 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 14mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 100g |
KEN5832060K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 14mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2060K
SM.CK016,23,6ZLNE
Narzędzia Cromwell