Nasadka udarowa 15mm długa 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 15mm udarowa długa 3/8" Kennedy KEN5831760K
Kennedy KEN-583-1760K
Nasadka udarowa długa 15mm, 3/8"
KEN-583-1760K
Opis produktu
3/8” Nasadki 6-kątne długie, udarowe, metryczneWykonano zgodnie z: DIN 3129. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 22mm |
| Dimensions D2 | 22mm |
| Dimensions L | 65mm |
| Dimensions L2 | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140138599 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 15mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 120g |
KEN5831760K
NASADKA UDAROWA DLUGA 15mm, 3/8" Kennedy
KEN-583-1760K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell