Nasadka udarowa 16mm 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831340K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 16mm 6-kątna udarowa 3/8" Kennedy KEN5831340K
Kennedy KEN-583-1340K
Nasadka udarowa 6-kątna 16mm, 3/8"
KEN-583-1340K
Opis produktu
3/8” Nasadki udarowe, metryczne, 6-kątne, długość standardowaWykonano zgodnie z: DIN 3129. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 24mm |
| Dimensions D2 | 22mm |
| Dimensions L | 30mm |
| Dimensions L2 | 11mm |
| Kod EAN13 | 5036140138360 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 16mm |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 60g |
KEN5831340K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 16mm, 3/8" Kennedy
KEN-583-1340K
SM.CK016,12,1ZLNE
Narzędzia Cromwell