Nasadka udarowa 19mm 1/2" Kennedy KEN5833082K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakładka do felg ALU 19mm kwadrat 1/2" Kennedy KEN5833082K
Kennedy KEN-583-3082K
Nakładka do FELG ALU 19mm kwadrat 1/2"
KEN-583-3082K
Opis produktu
Nasadki udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem. Wykonano zgodnie z: Metric DIN 3129, Calowe SAE USA Federal Standard GGG-W-660A.Wielkości nasadek: 17, 19, i 21mm. Różne kolory w celu łatwej identyfikacji. mogą być używane z pierścieniami i bolcami do nasadek.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140139954 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 85mm |
| Socket Size | 19mm |
| Nr produktu | 61126019 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 225g |
KEN5833082K
NAKLADKA DO FELG ALU 19mm KWADRAT 1/2" Kennedy
KEN-583-3082K
SM.CK016,36,8ZLNE
Narzędzia Cromwell