Nasadka udarowa 19mm długa 3/8" 6-kątna Kennedy KEN5831800K [KEN5838785K]
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 19mm udarowa długa 3/8" Kennedy KEN5831800K
Kennedy KEN-583-1800K
Nasadka udarowa długa 19mm 3/8"
KEN-583-1800K
Opis produktu
3/8” Nasadki 6-kątne długie, udarowe, metryczneWykonano zgodnie z: DIN 3129. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 27.5mm |
| Dimensions D2 | 22mm |
| Dimensions L | 65mm |
| Dimensions L2 | 25mm |
| Kod EAN13 | 5036140138636 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 19mm |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 170g |
KEN5831800K
NASADKA UDAROWA DLUGA 19mm 3/8" Kennedy
KEN-583-1800K
SM.CK016,20,2ZLNE
Narzędzia Cromwell