Nasadka udarowa 2.15/16" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5837070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
762,00 zł
Cena regularna:
619,51 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,15/16" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5837070K
Kennedy KEN-583-7070K
KEN5837070K
2-15/16" A/F DEEP IMPACTSKT 1" SQ DR Kennedy KEN5837070K
Kennedy KEN-583-7070K
SM.CK016,493,2ZLNE
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 104mm |
| Wymiar D2 | 86mm |
| Wymiar L | 135mm |
| Wymiar L2 | 85mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301696 |
| Socket | 2 15/16" cal |
| Style | C |
| Supplier Part No. | 5837070K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 3000 g |