Nasadka udarowa 2.3/4" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5837040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
736,20 zł
Cena regularna:
598,54 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,3/4" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5837040K
Kennedy KEN-583-7040K
KEN5837040K
2-3/4" A/F DEEP IMPACT SKT 1" SQ DR Kennedy KEN5837040K
Kennedy KEN-583-7040K
SM.CK016,436,1ZLNE
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.
Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 98mm |
| Wymiar D2 | 62mm |
| Wymiar L | 124mm |
| Wymiar L2 | 78mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301689 |
| Socket | 2 3/4" cal |
| Style | C |
| Supplier Part No. | 5837040K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 3060 g |