Nasadka udarowa 2.7/16" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5836990K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
127,55 €
Cena regularna:
103,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,7/16" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5836990K
Kennedy KEN-583-6990K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 2-7/16" A/F 1"
KEN-583-6990K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 89mm |
| Dimensions D2 | 62mm |
| Dimensions L | 110mm |
| Dimensions L2 | 67mm |
| Kod EAN13 | 5036140141902 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 2 7/16" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2600g |
KEN5836990K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 2-7/16" A/F 1" Kennedy
KEN-583-6990K
SM.CK016,414,2ZLNE
Narzędzia Cromwell