Nasadka udarowa 2.7/8" długa 1" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5837060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
762,00 zł
Cena regularna:
619,51 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,7/8" 6-kątna długa udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5837060K
Kennedy KEN-583-7060K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 2-7/8" A/F 1"
KEN-583-7060K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe. długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 102mm |
| Dimensions D2 | 62mm |
| Dimensions L | 128mm |
| Dimensions L2 | 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140141919 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 2 7/8" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2900g |
KEN5837060K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 2-7/8" A/F 1" Kennedy
KEN-583-7060K
SM.CK016,493,2ZLNE
Narzędzia Cromwell