Nasadka udarowa 20mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832120K KEN-583-2120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka udarowa 20mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832120K KEN-583-2120K
Kennedy KEN-583-2120K
Nasadka udarowa 6-kątna 20mm, 1/2"
KEN-583-2120K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 30mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 13mm |
| Kod EAN13 | 5036140138964 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 20mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 140g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Chrome Molybdenum Steel |
| Overall Length | 38 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Socket Size | 20 mm millimetre in. inch |
| Drive Type | Square |
| Standards Met | DIN 3129 |
| Bit Type | Hex |
| Finish/Coating | Black Oxide |
| Size System | Metric |
| Number of Points | 6 |
| Drive Size | 1/2 in. inch mm millimetre |
| Socket Type | Power Socket |
| Socket Depth | Standard |
| Drive End Diameter | 30 mm millimetre in. inch |
| Bolt Clearance Depth | mm millimetre in. inch |
| Opening Depth | 13 mm millimetre in. inch |
| Socket End Diameter | 30 mm millimetre in. inch |
KEN5832120K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 20mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2120K
SM.CK016,27,8ZLNE
Narzędzia Cromwell