Nasadka udarowa 22mm 1/2" 6-kątna Kennedy KEN5832140K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 22mm 6-kątna udarowa 1/2" Kennedy KEN5832140K
Kennedy KEN-583-2140K
Nasadka udarowa 6-kątna 22mm, 1/2"
KEN-583-2140K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 32mm |
| Dimensions D2 | 30mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 13mm |
| Kod EAN13 | 5036140138988 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 22mm |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5832140K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 22mm, 1/2" Kennedy
KEN-583-2140K
SM.CK016,28,4ZLNE
Narzędzia Cromwell