Nasadka udarowa 28mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836300K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
155,00 zł
Cena regularna:
126,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 28mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836300K
Kennedy KEN-583-6300K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 28mm, 1"
KEN-583-6300K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 47mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 100mm |
| Dimensions L2 | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140141544 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 28mm |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1200g |
KEN5836300K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 28mm, 1" Kennedy
KEN-583-6300K
SM.CK016,120ZLNE
Narzędzia Cromwell