Nasadka udarowa 3.1/8" 1" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5835970K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
600,60 zł
Cena regularna:
488,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3,1/8" 6-kątna udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5835970K
Kennedy KEN-583-5970K
Nasadka udarowa 6-kątna 3-1/8" A/F 1"
KEN-583-5970K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 109mm |
| Dimensions D2 | 86mm |
| Dimensions L | 100mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140141438 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 3 1/8" calowe |
| Style | C |
| Nr produktu | KEN-583-5970K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 3700g |
KEN5835970K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 3-1/8" A/F 1" Kennedy
KEN-583-5970K
SM.CK016,455,6ZLNE
Narzędzia Cromwell