Nasadka udarowa 3/4" 3/4" Whitworth 6-kątna calowa Kennedy KEN5833650K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 3/4" 6-kątna udarowa 3/4" Whitworth calowa Kennedy KEN5833650K
Kennedy KEN-583-3650K
Nasadka udarowa 6-kątna 3/4" Whitworth 3/4"
KEN-583-3650K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. BSWWykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 44mm |
| Dimensions D2 | 51mm |
| Dimensions L | 56mm |
| Dimensions L2 | 23mm |
| Kod EAN13 | 5036140140455 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket (BSW) | 3/4" calowe |
| Style | C |
| Nr produktu | KEN-583-3650K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 490g |
KEN5833650K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 3/4" Whitworth 3/4" Kennedy
KEN-583-3650K
SM.CK016,56,7ZLNE
Narzędzia Cromwell