Nasadka udarowa 37mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
200,20 zł
Cena regularna:
162,76 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 37mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836390K
Kennedy KEN-583-6390K
KEN5836390K
37mm DEEP nasadka udarowa 1" SQ DR Kennedy
KEN-583-6390K
SM.CK016,153,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Wymiar D1 | 57mm |
| Wymiar D2 | 54mm |
| Wymiar L | 100mm |
| Wymiar L2 | 64mm |
| EAN13 Barcode | 5036140301603 |
| Socket | 37 mm |
| Style | B |
| Supplier Part No. | 5836390K |
| UNSPSC Code | 27111704 |
| Waga elementu | 1250 g |