Nasadka udarowa 47mm długa 3/4" 6-kątna Kennedy KEN5834110K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$60.19
Cena regularna:
$48.93
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 47mm 6-kątna udarowa długa 3/4" Kennedy KEN5834110K
Kennedy KEN-583-4110K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 47mm, 3/4"
KEN-583-4110K
Opis produktu
3/4” Nasadki 6-kątne udarowe. Długie. Metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 68mm |
| Dimensions D2 | 44mm |
| Dimensions L | 95mm |
| Dimensions L2 | 58mm |
| Kod EAN13 | 5036140140691 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 47mm |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 1300g |
KEN5834110K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 47mm, 3/4" Kennedy
KEN-583-4110K
SM.CK016,167,1ZLNE
Narzędzia Cromwell