Nasadka udarowa 5/8" 1/2" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5832320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/8" 6-kątna udarowa 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5832320K
Kennedy KEN-583-2320K
Nasadka udarowa 6-kątna 5/8" A/F 1/2"
KEN-583-2320K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 25mm |
| Dimensions D2 | 25mm |
| Dimensions L | 38mm |
| Dimensions L2 | 12mm |
| Kod EAN13 | 5036140139107 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 5/8" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 85g |
KEN5832320K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 5/8" A/F 1/2" Kennedy
KEN-583-2320K
SM.CK016,24,6ZLNE
Narzędzia Cromwell