Nasadka udarowa 5/8" 3/8" AF 6-kątna calowa Kennedy KEN5831500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 5/8" udarowa 6-kątna 3/8" A/F calowa Kennedy KEN5831500K
Kennedy KEN-583-1500K
Nasadka udarowa 6-kątna 5/8" A/F 3/8"
KEN-583-1500K
Opis produktu
3/8” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe, dł. standardowaWykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A. Wykonanie z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 24mm |
| Dimensions D2 | 24mm |
| Dimensions L | 30mm |
| Dimensions L2 | 11mm |
| Kod EAN13 | 5036140138490 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 5/8" calowe |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5831500K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 5/8" A/F 3/8" Kennedy
KEN-583-1500K
SM.CK016,12,1ZLNE
Narzędzia Cromwell