Nasadka udarowa 70mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836680K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
846,60 zł
Cena regularna:
688,29 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 70mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836680K
Kennedy KEN-583-6680K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 70mm, 1"
KEN-583-6680K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 99mm |
| Dimensions D2 | 54mm |
| Dimensions L | 125mm |
| Dimensions L2 | 80mm |
| Kod EAN13 | 5036140141704 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 70mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2700g |
KEN5836680K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 70mm, 1" Kennedy
KEN-583-6680K
SM.CK016,559,6ZLNE
Narzędzia Cromwell