Nasadka udarowa 75mm 1" 6-kątna Kennedy KEN5835500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$140.67
Cena regularna:
$114.37
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 75mm 6-kątna udarowa 1" Kennedy KEN5835500K
Kennedy KEN-583-5500K
Nasadka udarowa 6-kątna 75mm, 1"
KEN-583-5500K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, metryczne, długość standardowa.Wykonano zgodnie z: DIN 3129. Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 104mm |
| Dimensions D2 | 86mm |
| Dimensions L | 98mm |
| Dimensions L2 | 52mm |
| Kod EAN13 | 5036140141124 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 75mm |
| Style | B |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 3500g |
KEN5835500K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 75mm, 1" Kennedy
KEN-583-5500K
SM.CK016,383,5ZLNE
Narzędzia Cromwell