Nasadka udarowa 75mm długa 1" 6-kątna Kennedy KEN5836700K KEN5838858K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
213,06 €
Cena regularna:
173,22 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 75mm 6-kątna długa udarowa 1" Kennedy KEN5836700K
Kennedy KEN-583-6700K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 75mm, 1"
KEN-583-6700K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, metryczne. Wykonano zgodnie z: DIN 3129.Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 109mm |
| Dimensions D2 | 86mm |
| Dimensions L | 135mm |
| Dimensions L2 | 87mm |
| Kod EAN13 | 5036140141711 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 75mm |
| Style | B |
| Nr produktu | KEN-583-6700K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2700g |
KEN5836700K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 75mm, 1" Kennedy
KEN-583-6700K
SM.CK016,598,8ZLNE
Narzędzia Cromwell